Kennisbank

Nieuws

Inschrijftermijn voor glasvezel in Echt Susteren verlengd tot 4 november

Frank
24 september 2012

Afgekopen weken konden de inwoners van Echt Susteren kiezen voor glasvezel. Wanneer 30% van de inwoners zouden kiezen voor glasvezel zal Reggefiber hier gratis het netwerk van de toekomst aanleggen. Tot aan 23 september hadden de bewoners van Echt Susteren de kans om zich in te schrijven. Ondanks dat vele mensen al enthousiast hebben gereageerd is de 30% nog niet behaald.

Toch geeft Reggefiber Echt Susteren nog een kans door de inschrijftermijn te verlengen naar 4 november 2012.Inwoners van Echt Susteren hebben dus alsnog de kans om zich in te schrijven voor glasvezel en aanspraak te maken op de gratis aanleg van glasvezel.

Voor Echt Susteren kunt u de volgende glasvezel aanbieders, via de Postcode Check, vergelijken: KPN, Lijbrandt, OnsBrabantNet, Solcon, Telfort, Vodafone en XS4ALL. Zakelijke glasvezel aanbieders zijn Helden van.nu en Fieber.

vergelijk bij ons deze Glasvezel- | DSL- | Kabel- providers
Budget
Caiway
Canal Digitaal
Delta
KPN
Online.nl
Oxxio
Solcon
T-Mobile
Tele2
Tweak
Vodafone Mobiel
XS4ALL
Youfone
Ziggo
Kiyoh
Bezoekers waarderen onze website gemiddeld met 9,3 sterren!

Even geduld ajb.

  • CHECK
  • BESPAAR
  • ENJOY

Wij lopen nu de verschillende netwerken voor je langs. Dit kan tot 15 seconden duren.

Wij maken gebruik van cookies zodat de website goed werkt.