Uit onderzoek van consulent Universal McCann (UM), onder meer dan één miljard internetgebruikers in 65 landen, blijkt dat voor 56% sociale media een geïntegreerd onderdeel van het dagelijks leven is.
Ook werd in dit onderzoek duidelijk dat bijna 70% zich zorgen maakt over de online privacy, maar 43% daarvan heeft hier minder moeite mee wanneer privacy gegevens worden gebruikt om betere online beleving te kunnen garanderen.
Volgens Huw Griffiths (hoofdanalist bij Universal McCann) zijn de nieuwe technologieën ontworpen om de menselijke interacties en conversaties te stimuleren. In de sociale media zijn de afgelopen 7 jaar verschuivingen te zien. Bedrijven moeten meer doen dan alleen het opvolgen van nieuwe trends in sociale media. Ze dienen actief mee te doen aan conversaties en interacties. Volgens Griffiths moet elke conversatie inspelen op het streven van de consument naar relaties, afleiding, onderwijs, vooruitgang en erkenning.
Bron:
.