Vraagbundelingstraject
Momenteel loopt er een vraagbundelingstraject voor glasvezel inEpe. Reggefiber inventariseert in de gemeente of er voldoende interesse is voor de aanleg van glasvezel. Bij een inschrijving van 30% van alle huishoudens zal zij hier geheel kosteloos het netwerk van de toekomst aanleggen. De bewoners hoeven dan alleen nog maar een voor hen geschikte glasvezel aanbieder te kiezen.
Inschrijven tot 14 oktober
Inwoners van Epe kunnen zich tot 14 oktober inschrijven voor glasvezel. Dit is hun laatste kans om aanspraak te kunnen maken op de geheel kosteloze aanleg van Reggefiber. Wanneer de 30% op deze datum niet behaald is kan het namelijk nog jaren duren voordat Epe van glasvezel wordt voorzien.
Glasvezel aanbieders vergelijken in Epe
Concepts, KickXL, Kliksafe, KPN, Lijbrandt, Solcon, Telfort, Vodafone en XS4ALL . Daarnaast zijn zakelijke aanbieders Fieber en Helden van.nu actief. U kunt deze providers geheel onafhankelijk vergelijken via onze postcode check.