Kennisbank

Nieuws

"Glasdag" voor bewonersinitiatieven

Frank
30 oktober 2010

Tweede editie van de "Glasdag" voor bewonersinitiatieven op20 november 2010.

De samenwerking tussen glasvezel.nu en SBNA (stichting bewoners netwerken Amersfoort) heeft geleid tot de tweede editie van de "Glasdag". Deze dag is gericht op informatieverstrekking aan bewonersinitiatieven voor de aanleg van glasvezel.

De volgende thema's komen aan bod:

  • Wat komt er kijken bij het opzetten van een bewonersinitiatief met lokale glasvezel vraagbundeling.
  • Lokale diensten als meerwaarde van glasvezel.
  • Hoe professionaliseer je een bewonersinitiatief.

Op de dag komen er ook standjes voor verschillende partijen (partners) waar u mee in gesprek kunt komen. Ook zullen er een aantal aanbieders op glasvezel aanwezig zijn. Aanbieders zijn de bedrijven die de actieve abonnementen op glasvezel aanbieden. (u kunt het aanbod en aanbieders in plaatsen waar het glasvezel ligt en wordt aangelegd vergelijken op onze website door de postcodecheck te doen)

Om aan deze dag deel te kunnen nemen moet u zich inschrijven. De toegang is gratis. Hier kunt u zich inschrijven. Voor degene die gaan: veel plezier!

Bron: glasdag.nl

vergelijk bij ons deze Glasvezel- | DSL- | Kabel- providers
Budget
Caiway
Canal Digitaal
Delta
KPN
Online.nl
Oxxio
Solcon
T-Mobile
Tele2
Tweak
Vodafone Mobiel
XS4ALL
Youfone
Ziggo
Kiyoh
Bezoekers waarderen onze website gemiddeld met 9,3 sterren!

Even geduld ajb.

  • CHECK
  • BESPAAR
  • ENJOY

Wij lopen nu de verschillende netwerken voor je langs. Dit kan tot 15 seconden duren.

Wij maken gebruik van cookies zodat de website goed werkt.